Valtis Sportyak 213 Fishing

  • 439.00€489.00€

VALTIS SPORTYAK 213 yra ideali plastikinė valtis. Žmogaus arba mažo variklio varomos, tinka įvairiose situacijose ir yra lengvai prižiūrimos valtys. Atostogaujant ši valtelė gali tapti dideliu saugiu vaikų žaislu. Uostu..

  • Be mokesčių:362.81€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:106469
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Valtis Sportyak 213 Fishing, 10804062, Sportyak 213


VALTIS SPORTYAK 213 yra ideali plastikinė valtis. Žmogaus arba mažo variklio varomos, tinka įvairiose situacijose ir yra lengvai prižiūrimos valtys. Atostogaujant ši valtelė gali tapti dideliu saugiu vaikų žaislu. Uostuose, ežeruose, upėse ar paplūdimyje – bet kurioje situacijoje SPORTYAK 213 yra universaliausia valtis. Su valtimi  Sportyak 213 pilnai gali susitvarkyti ir vienas ( jos svoris tik 23 kg ). Taip pat šias valtis paprasta transportuoti ant automobilio stogo. Dėl minėtų priežasčių su šiomis valtimis galėsite pasiekti bet kokią, net ir sunkiai pasiekiamą žvejybos ar pramogų vietą. Plaukiant jūsų saugumą užtikrins dvigubas korpusas, nes pramušus pirmąjį valties sluoksnį iki kranto dar galite grįžti su antruoju. Būtina paminėti, kad šias valtis yra  patogu sandėliuoti.

Gamybai naudojmas HD polietilenas yra atsparus UV spinduliams ir labai atsparus smūgiams bei įbrėžimams.

Valties komplektą sudaro: 2 irklai, 2 metalinės  įkabos, 3 įkabų laikikliai, 1 virvė .

Valties priedai: variklio laikiklis, ratukas.

Valties spalva: žalia/smėlio (maskuojanti).


***Dėmesio

Šiai valčiai, jeigu eksploatuojama irklų arba elektrinio variklio pagalba (be vidaus degimo variklio), registracija nebūtina.

Valčių registraciją reglamentuoja LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS VANDENŲ TRANSPORTO KODEKSAS.


Valčių specifikacijos
Ilgis 213 cm
Maksimalus variklio galingumas elektros ar vidaus degimo, iki 12 kg svorio
Plotis 115 cm
Svoris 19 kg
Talpumas/maks. apkrova 2 asm./169 kg
Aukštis 37 cm
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.