Čia rasite  kokybiškus irklus baidarėms (kajakams). Irklo veleno ilgis ir (arba) dydis priklauso nuo ja besinaudojančio asmens ūgio ir numatomos veiklos. Trumpas irklo velenas geriau tinka plaukioti baltame vandenyje ir siauromis baidarėmis (< 60 cm pločio). Plaukiant dideliu atstumu idealiai tinka ilgesnis velenas, ypač platesnėms baidarėms (> 60 cm pločio).
Štai keletas rodiklių, kurie padės išsirinkti irklą, atitinkantį jūsų ūgį, ir pagal tai, ar jį naudosite tolimam plaukimui:
- Nuo 1,50 m iki 1,70 m ūgio rinkitės 190-210 cm ilgio irklą;
- Nuo 1,70 m iki 1,90 m ūgio rinkitės 210-220 cm irklą;
- Daugiau nei 1,90 m ūgio rinkitės ilgiausią irklą, kokį tik galite rasti - 230 cm ar ilgesnį.

 P.S.: Kuo platesnė baidarė (dažnai tai būna pripučiamų ir "sit on top" modelių baidarės), tuo ilgesnio irklo jums reikės.
Prekių palyginimas (0)

Irklas SUP-Yak Beach Alu 200

rating

89.00€ Be mokesčių: 73.55€

Hibridinis irklentės ir baidarės irklas, patvarus ir lengvai pritaikomas.  Reguliuojamo ilgio irklas pagamintas su  tvirtu aliuminio velenu ir Fibrylon mentimi. ..

Irklas Robson Conto 2 d

rating

119.00€ Be mokesčių: 98.35€

Išardomas, dviejų dalių, lengvas ir tvirtas kajako irklas. Puikiai tinka kelionėms, lengvesnis transportavimas ir laikymas. Pažangi turistinių irklų išardymo sistema, leidžianti tiksliai sureguliuoti irklo mentį. Gamintojas - ..

Irklas 716 Swift first senior

rating

34.99€ Be mokesčių: 28.92€

Idealus irklas mankštintis ramiame vandenyje (pažintinis plaukiojimas su kajaku) ir jūroje (pažintinis plaukiojimas, turistinės iškylos ar slidinėjimas bangomis). Šis irklas leidžia pasiekti greitį minimaliomis pastangomis; viduti..

Irklas SWIFT Alu Senior 707

rating

39.00€ Be mokesčių: 32.23€

Šio irklo velenas yra pagamintas iš aliuminio , o mentis iš Fibrylon. Swift serijos iklai yra skirti treniruotis tiek ramiame vandenyje (įvadinis plaukimas baidarėmis), tiek ir jūroje (įvadinis plaukimas baidarėmis, turistinis pla..

Irklas SWIFT CARBONE FIBER 220cm Black

rating

109.00€ Be mokesčių: 90.08€

Šio irklo velenas yra pagamintas iš anglies pluošto, o mentis iš Fibrylon. Swift serijos iklai yra skirti treniruotis tiek ramiame vandenyje (įvadinis plaukimas baidarėmis), tiek ir jūroje (įvadinis plaukimas baidarėmis, turistini..

Irklas Beach 220 4 dalių

rating

45.00€ Be mokesčių: 37.19€

Išardomas, keturių dalių irklas baidarei, lengvesniam transportavimui ir laikymui. Naujos asimetriškos irklo mentės palengvina ilgų atstumų kelionėse ir turistinėse iškylose. Dėl pailgų ir plonų irklo menčių daug lengviau irkl..

Irklas Swoop 2 dalių

rating

30.00€ Be mokesčių: 24.79€

Išardomas, dviejų dalių irklas baidarei, lengvesniam transportavimui ir laikymui. Ši irklas skirtas mėgėjiškam naudojimui arba vaikams. Irklo menties centrinė briauna suteikia standumo ir irkluojant gerai pašalina vandenį...

Irklas Beach 215

rating

37.95€ Be mokesčių: 31.36€

Asimetrinis irklas, puikiai tinkantis pradedantiesiems. Paprastos ir kompaktiškos irklo mentės leidžia lengvai irkluoti bei nereikalauja daug fizinių jėgų. Labai mažas vandens nutekėjimas...

Irklas Beach 190

rating

33.95€ Be mokesčių: 28.06€

Asimetrinis irklas, puikiai tinkantis pradedantiesiems. Paprastos ir kompaktiškos irklo mentės leidžia lengvai irkluoti bei nereikalauja daug fizinių jėgų. Labai mažas vandens nutekėjimas...

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.