Čia rasite  kokybiškus irklus baidarėms (kajakams)Prekių palyginimas (0)

Irklas Robson Conto 2 d

rating

119.00€ Be mokesčių: 98.35€

Išardomas, dviejų dalių, lengvas ir tvirtas kajako irklas. Puikiai tinka kelionėms, lengvesnis transportavimas ir laikymas. Pažangi turistinių irklų išardymo sistema, leidžianti tiksliai sureguliuoti irklo mentį. Gamintojas - ..

Irklas SUP-Yak Beach Alu 200

rating

89.00€ Be mokesčių: 73.55€

Hibridinis irklentės ir baidarės irklas, patvarus ir lengvai pritaikomas.  Reguliuojamo ilgio irklas pagamintas su  tvirtu aliuminio velenu ir Fibrylon mentimi. ..

Irklas 716 Swift first senior

rating

34.99€ Be mokesčių: 28.92€

Idealus irklas mankštintis ramiame vandenyje (pažintinis plaukiojimas su kajaku) ir jūroje (pažintinis plaukiojimas, turistinės iškylos ar slidinėjimas bangomis). Šis irklas leidžia pasiekti greitį minimaliomis pastangomis; viduti..

Irklas SWIFT Alu Senior 707

rating

39.00€ Be mokesčių: 32.23€

Šio irklo velenas yra pagamintas iš aliuminio , o mentis iš Fibrylon. Swift serijos iklai yra skirti treniruotis tiek ramiame vandenyje (įvadinis plaukimas baidarėmis), tiek ir jūroje (įvadinis plaukimas baidarėmis, turistinis pla..

Irklas SWIFT CARBONE FIBER 220cm Black

rating

109.00€ Be mokesčių: 90.08€

Šio irklo velenas yra pagamintas iš anglies pluošto, o mentis iš Fibrylon. Swift serijos iklai yra skirti treniruotis tiek ramiame vandenyje (įvadinis plaukimas baidarėmis), tiek ir jūroje (įvadinis plaukimas baidarėmis, turistini..

Irklas Beach 220 4 dalių

rating

45.00€ Be mokesčių: 37.19€

Išardomas, keturių dalių irklas baidarei, lengvesniam transportavimui ir laikymui. Naujos asimetriškos irklo mentės palengvina ilgų atstumų kelionėse ir turistinėse iškylose. Dėl pailgų ir plonų irklo menčių daug lengviau irkl..

Irklas Swoop 2 dalių

rating

30.00€ Be mokesčių: 24.79€

Išardomas, dviejų dalių irklas baidarei, lengvesniam transportavimui ir laikymui. Ši irklas skirtas mėgėjiškam naudojimui arba vaikams. Irklo menties centrinė briauna suteikia standumo ir irkluojant gerai pašalina vandenį...

Irklas Beach 215

rating

37.95€ Be mokesčių: 31.36€

Asimetrinis irklas, puikiai tinkantis pradedantiesiems. Paprastos ir kompaktiškos irklo mentės leidžia lengvai irkluoti bei nereikalauja daug fizinių jėgų. Labai mažas vandens nutekėjimas...

Irklas Beach 190

rating

33.95€ Be mokesčių: 28.06€

Asimetrinis irklas, puikiai tinkantis pradedantiesiems. Paprastos ir kompaktiškos irklo mentės leidžia lengvai irkluoti bei nereikalauja daug fizinių jėgų. Labai mažas vandens nutekėjimas...

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.