Renkantis lentą, svarbu atsižvelgti į jūsų aukštį, svorį ir sugebėjimus šioje srityje. Jei esate suaugęs, ieškokite gana storos ir plačios lentos, kuri gerai plauktų. Kai judėsite į priekį, jūs ieškosite lentos, kuri gali jus nešti irklavimo metu, bet su ryškesniais kraštais / bėgiais. Jei esate tik pradedantysis paauglys, tuomet rinkitės banglentę, kuri yra šiek tiek aukštesnė už jus, pakankamo tūrio, kad galėtumėte plaukti ant vandens, kai nejudate. Kai judėsite į priekį, norėsite rasti lentą, kuri yra šiek tiek plonesnė, su ryškesniais bėgiais, šiek tiek mažesnio tūrio, bet didesniu manevringumu ant bangų.

Patikslinkite paiešką

Prekių palyginimas (0)

Banglentė 5'10 Fish

rating

329.00€ Be mokesčių: 271.90€

Banglentė 5'10 Fish pagaminta, pagal laiko išbandytą, išskirtinę „DURA-TEC“ konstrukciją ir  užtikrina ypatingą ilgaamžiškumą, puikią vertę už pinigus ir nerimo nekeliantį patikimumą. Formos kūrėjas Peter Pan. Ji skirta prad..

Banglentė 6'7" shortboard

rating

329.00€ Be mokesčių: 271.90€

Banglentė 6'7 shortboard pagaminta, pagal laiko išbandytą, išskirtinę „DURA-TEC“ konstrukciją ir  užtikrina ypatingą ilgaamžiškumą, puikią vertę už pinigus ir nerimo nekeliantį patikimumą. Formos kūrėjas Gérard Dabbadie. Ji ..

Banglentė 7'0 Egg

rating

369.00€ Be mokesčių: 304.96€

"EGG 7'0''" yra modernios formos, pasižyminti pilnomis nosies ir uodegos dalimis su vidutinio dydžio lenktu profiliu, užtikrinančiu puikų irklentės pakilimą, išskirtinį glisavimą ir dar geresnį manevringumą. Tai puiki lenta  ..

Banglentė 7'9 Malibu

rating

219.00€ 389.00€ Be mokesčių: 180.99€

Turbūt pati universaliausia banglentė  iš DURA-TEC asortimento, „Malibu“ yra puikus ilgos lentos stabilumo ir manevringumo derinys, turinti pakankamą ilgį, kad ją būtų lengva valdyti.Jos patogus dizainas suteikia platų plūdru..

Banglentė 8'0" Super Magnum

rating

428.99€ Be mokesčių: 354.54€

Visos savybės, kurių reikia jūsų pirmajai lentai: slydimas, greitis, apimtis, kad būtų lengva pakilti ir lengvai plaukti banglente, ir minkšta patogi konstrukcija. Idealiai tinkaPradedantiesiems iki  90 kgVidutinio ir pažengu..

Banglentė 8'6" Paint Easy

rating

510.00€ Be mokesčių: 421.49€

Mokytis plaukti banglente dar niekada nebuvo taip paprasta! Didelės apimties ir didelių matmenų banglentė, todėl mokytis plaukti banglente ir gaudyti bangas dar niekada nebuvo taip paprasta. Garantuotas malonumas nuo pat pirmos di..

Banglentė Drifter 7'2 TT

rating

358.99€ Be mokesčių: 296.69€

VEIKLOS PROFILIS: „SIC“ „Drifter“ modelio banglentė nustato tempą naujoje, stabilių ir vartotojui patogių lentų, skirtų visiems įgūdžių lygiams, poilsio kategorijoje. Pasitikinti savimi ir atlaidi bet kokiomis sąlygomis, tačiau gr..

Banglentė longboard 9'0"

rating

628.99€ Be mokesčių: 519.83€

Ši  klasikinė ilga banglentė (Classic longboard) yra išskirtinė lenta visų gebėjimų banglentininkams. Nesvarbu, ar tik pradedate plaukioti banglente, ar esate pažengęs banglentininkas, ieškantis didesnio tvirtumo ir ilgaamžiš..

Banglentė Magnum 8'4

rating

379.00€ Be mokesčių: 313.22€

Banglentė Magnum 8'4 pagaminta Prancūzijoje, pagal laiko išbandytą, išskirtinę „DURA-TEC“ konstrukciją ir  užtikrina ypatingą ilgaamžiškumą, puikią vertę už pinigus ir nerimo nekeliantį patikimumą. Formos kūrėjas Peter Pan. ..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 15 (2 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.