Valtis Sportyak 213 Blue

  • 489.00€

Maža ir žavi valtis  VALTIS SPORTYAK 213 yra ideali plastikinė valtis. Žmogaus arba mažo variklio varomos, tinka įvairiose situacijose ir yra lengvai prižiūrimos valtys. Atostogaujant ši valtelė gali tapti dideliu saugiu..

  • Be mokesčių:404.13€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:10804073
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Valtis Sportyak 213 Blue, 10804073, Sportyak 213

Maža ir žavi valtis

  VALTIS SPORTYAK 213 yra ideali plastikinė valtis. Žmogaus arba mažo variklio varomos, tinka įvairiose situacijose ir yra lengvai prižiūrimos valtys. Atostogaujant ši valtelė gali tapti dideliu saugiu vaikų žaislu.  Uostuose, ežeruose, upėse ar paplūdimyje – bet kurioje  situacijoje SPORTYAK 213 yra universaliausia valtis. Su valtimi  Sportyak 213 pilnai gali susitvarkyti ir vienas ( jos svoris tik 19 kg.). Taip pat  šias valtis paprasta transportuoti ant automobilio stogo. Dėl minėtų  priežasčių su šiomis valtimis galėsite pasiekti bet kokią, net ir  sunkiai pasiekiamą žvejybos ar pramogų vietą. Plaukiant jūsų saugumą  užtikrins dvigubas korpusas, nes pramušus pirmąjį valties sluoksnį iki  kranto dar galite grįžti su antruoju. Būtina paminėti, kad šias valtis yra  patogu sandėliuoti.

Valties komplektą sudaro: 2 irklai, 3 įkabos, 3 įkabų laikikliai, 1 virvė. 

Valties priedai: medinis suoliukas, variklio laikiklis, ratukas.

Valties spalvos -  mėlyna/balta.

***Dėmesio

Šiai valčiai, jeigu eksploatuojama irklų arba elektrinio variklio pagalba (be vidaus degimo variklio), registracija nebūtina.

Valčių registraciją reglamentuoja LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS VANDENŲ TRANSPORTO KODEKSAS.Valčių specifikacijos
Ilgis 213 cm
Maksimalus variklio galingumas elektros ar vidaus degimo, iki 12 kg svorio
Plotis 115 cm
Svoris 19 kg
Talpumas/maks. apkrova 2 asm./169 kg
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.