Raptor 6.0 Wing

  • 929.00€

Skirtas naudoti su Foil tipo lentomisIdealiai tinka :Pradedantiesiems - pažengusiems sportininkamsVėjo diapazonas: 10-18 mazgųSIC "Raptor" sparną sukūrė ir kruopščiai išbandė Maui ir Europos komanda. Sparno priekinėje briaunoje pa..

  • Be mokesčių:767.77€
  • Gamintojas: SIC Maui
  • Prekės kodas:108261
  • Prieinamumas:14 dienų

Žymos: Raptor 6.0 Wing, 108261, Foil lentos


Skirtas naudoti su Foil tipo lentomis


Idealiai tinka :
Pradedantiesiems - pažengusiems sportininkams
Vėjo diapazonas: 10-18 mazgų

SIC "Raptor" sparną sukūrė ir kruopščiai išbandė Maui ir Europos komanda. Sparno priekinėje briaunoje panaudotas itin standus, nesitraukiantis dakronas. Tai pagerina oro srautą, skrydžio stabilumą ir apsaugo priekinį kraštą nuo siūlių išsipūtimo. Su šiuo sparnu tikėkitės veržlių posūkių, sprogstamo keliamosios jėgos ir sklandaus plaukimo prieš vėją.
Didelis sparno kraštinių santykis užtikrina didžiulę galią, o dėl trumpesnio sparno pločio sumažėja tikimybė, kad sparno galas vilksis vandenyje pakilus į viršų, atliekant posūkius, posūkius, šuolius ir prisilietimus prie borto.


"Raptor" sparno rinkinyje yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte gabenti sparną į paplūdimį ir išplaukti į vandenį. Sparnas komplektuojamas su patogia nešiojimo kuprine, riešo pavadėliu, pompa ir remonto rinkiniu.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.