Kajakas Trinidad

  • 499.00€699.00€

Lengvesnė / Stipresnė / Ekonomiškesnė / Plaukimas baidare su varikliuTrinidad baidarė sukurta specialiai laisvalaikio išvykoms: ji kompaktiška, universali ir stabili, puikiai tinkama bet kokiose situacijose, tel..

  • Be mokesčių:412.40€
  • Gamintojas: Tahe Marine
  • Prekės kodas:106846
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Kajakas Trinidad, 106846, Dvivietės


Lengvesnė / Stipresnė / Ekonomiškesnė / Plaukimas baidare su varikliu

Trinidad baidarė sukurta specialiai laisvalaikio išvykoms: ji kompaktiška, universali ir stabili, puikiai tinkama bet kokiose situacijose, telpa du suaugę žmonės. Kai esate išvykoje su šeima, ergonomiškos sėdynės ir stabilumas – tai viskas, ko reikia saugumui plaukiojant toliau nuo paplūdimio užtikrinti. Rimtiems irkluotojams ir vandens tyrinėtojams patiks vienos ar dviejų vietų baidarės su ypač maža grimzle, specialaus dizaino ir daug vietos galinėje dalyje turinčios baidarės, kuriomis nuplauksite kur panorėję, kada panorėję ir kaip norite greitai.

Žvejybai skirtos baidarės versijos gaminamos su spec. priedais ir tokios korpuso formos, kad kiekviena žvejybinė išvyka būtų sėkminga. Be to, Trinidad baidarėse gali būti montuojamas elektros variklis, suteiksiantis dar daugiau galimybių.

Standartinė baidarės įranga: integruotos kojų atramos, EVA putų paminkštinimai, gertuvės laikiklis, šoninės borto virvės, tvirtinimai nugaros atramai, rankenos baidarei nešti, angos savaiminiam nusausinimui.

Baidarių specifikacijos
Ilgis 359 cm
Plotis 84 cm
Svoris 28,5 kg
Keliamoji galia 180 kg
Vietų skaičius 2 suaugę + 1 vaikas
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.