Kajakas Lifestyle 420 PE

  • 869.00€

Lifestyle 420 PE tikrai įrodė esąs sėkmingas ir tapęs paklausiu kajakų rinkoje. Ši kajakas tinka mažesniam ar vidutinio dydžio irkluotojui. Gana didelė kabina suteikia galimybę daug lengviau patekti į kajaką. „Lifestyle 420 PE“ tu..

  • Be mokesčių:718.18€
  • Gamintojas: Tahe Marine
  • Prekės kodas:106130
  • Prieinamumas:14 dienų

Žymos: Kajakas Lifestyle 420 PE, 106130, Sit-in

Lifestyle 420 PE tikrai įrodė esąs sėkmingas ir tapęs paklausiu kajakų rinkoje. Ši kajakas tinka mažesniam ar vidutinio dydžio irkluotojui. Gana didelė kabina suteikia galimybę daug lengviau patekti į kajaką. „Lifestyle 420 PE“ turi du ovalius liukus, kurie palengvina pakavimą ir prieigą prie jūsų įrangos. Korpusas buvo suprojektuotas atsižvelgiant į pradinį stabilumą. Paprastai baidarėje yra sumontuotas visas vairo komplektas. Todėl manome, kad būtent baidarė yra gera pradedančiam irkluotojui pradėti jo irklavimo karjerą. Maloniausiai nustebins klientai, kurie išsirinks baidarę iš „Lifestyle“ serijos. Dėl didelių gabaritų ir padidėjusio stabilumo kai kurie gali pamanyti, kad jie skirti tik pradedantiesiems, tačiau mūsų projektavimo komanda gerokai pranoko lūkesčius. Nors šios baidarės yra ypač stabilios, jos pasižymi išskirtiniu valdymu ir stebėtinu greičiu.

Baidarių specifikacijos
Medžiaga PE (3- sluoksnis HDPE)
Ilgis 4,20 m
Plotis 0,63 m
Svoris 25-27 kg
Keliamoji galia 145 kg
Paskirtis Sea/Touring
Kabina 91,5x51 cm
Apsauginio sijono dydis XL: 94 x 55 cm
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.