Kajakas Dreki HV

  • 1,899.00€

Lengvas ir greitas „Dreki HV“ yra puikus pramoginis kajakas tiems, kurie nori irklavimo  be streso. Jis yra erdvus ir stabilus, o ypač ilga vandens linija užtikrina gerą greitį ir sklandumą. Jis skirtas vidutinio ir didelio ..

  • Be mokesčių:1,569.42€
  • Gamintojas: Zegul
  • Prekės kodas:107457
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Kajakas Dreki HV, 107457

Lengvas ir greitas


„Dreki HV“ yra puikus pramoginis kajakas tiems, kurie nori irklavimo  be streso. Jis yra erdvus ir stabilus, o ypač ilga vandens linija užtikrina gerą greitį ir sklandumą. Jis skirtas vidutinio ir didelio dydžio irkluotojams, norintiems mėgautis erdvesne kabina bei ketinantiems irkluoti ramesniuose vidaus vandenyse. „Dreki“ serijos baidarėse yra „SmartTrack“ vairas ir ištraukiamas kilis. Kajakas  „Dreki HV“ yra pagamintas pagal „A-Core LT“technologiją, o tai reiškia, kad yra ypač lengvas - sveria 21 kg..  Korpusas turi plokščią V formos konstrukciją, kuri užtikrina aukštą pradinį stabilumą. „Dreki“ serijos baidarės tenkina įvairiausių irkluotojų poreikius.
Komplektuojamas su šlaunų pagalvėlėmis, „SmartTrack“ reguliuojamomis kojų atramomis, „SmartTrack“ vairu, su dviem sandariais liukais, komfortiška sėdyne.


Baidarių specifikacijos
Ilgis 494 cm
Plotis 61 cm
Svoris 21 kg
Keliamoji galia 145 kg
Kabina 88 × 46 cm
Įrangos saugojimas Priekyje: apvalus dangtis 24 cm (10”) Gale: apvalus dangtis 44 × 26 cm (17” × 10 ¼”)
Apsauginio sijono dydis XL: 94 × 54,5 cm
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.