Burlentė TECHNO 293 OD DTT

  • 1,399.00€

Lenktyniauk vienoje iš stipriausių burlenčių klasių!Dėl bendrųjų savybių ir lengvo valdymo „Techno 293 OD“ sulaukė didelio pasisekimo kaip lenktynių klasės burlentės. „Techno 293 OD“ yra puikus sprendimas burlentininkams, su..

  • Be mokesčių:1,156.20€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:102569
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Burlentė TECHNO 293 OD DTT, 102569, Lentos

Lenktyniauk vienoje iš stipriausių burlenčių klasių!

Dėl bendrųjų savybių ir lengvo valdymo „Techno 293 OD“ sulaukė didelio pasisekimo kaip lenktynių klasės burlentės. „Techno 293 OD“ yra puikus sprendimas burlentininkams, susiduriantiems su įvairiausiomis sąlygomis lenktynių metu. Dėl didelio tūrio ir nuosaikių kontūrų „Techno 293 OD“ yra puiki mokytis buriuoti. Kilis padeda išlaikyti stabilią kryptį ir plaukimas prieš vėją tampa juokų darbu. Esant silpnam vėjui lenta dėl savo beveik 3 metrų ilgio lengvai slysta vandeniu, o buriavimas tampa įdomiu užsiėmimu net neglisuojant. Pakilus vėjui, įgaubtas korpusas padeda pakelti lentą ant vandens paviršiaus ir buriavimas tampa nuostabiu malonumu. Šios burlentės mažas svoris ir vientisa konstrukcija užtikrina, kad burlentės savybės ir patvarumas išliks tokie patys net intensyviai ją naudojant.


Burlentė „Techno 293 OD“ puikiai tinka ne tik lenktynėms, ji gali būti naudojama mokymuisi ir buriuojant savo malonumui. Kilis suteikia saugumo, todėl šia lenta gali buriuoti besimokantieji su mažomis burėmis esant silpnam vėjui. Dėl šio universalumo klubai gali sumažinti papildomas išlaidas įrangai, turėdami tik vieną lentos modelį, skirtą ir mokymuisi, ir pačioms lenktynėms. Kadangi priedai yra aukštos kokybės, ši lenta tikrai patikima, jos puikios savybės ir ji tinka visomis sąlygomis vandenyje.


Techno 293 One Design yra labiausiai tobulėjanti burlenčių klasė pasaulyje. The Techno 293 One Design, oficialiai pripažinta lenta jaunimui iki 17 metų besivaržančiam tarptautiniame lygmenyje, populiarumas žaibiškai kyla jau kelerius metus. 167 buriuotojai iš 31 šalių dalyvavo "Techno293Plus" pasaulio čempionate, Quiberon Prancūzijoje - pirmame Jaunimo olimpinių žaidynių kvalifikacijos atrankos etape. Dalyvių skaičius šioje klasėje ir vėl smarkiai išaugo, taip patvirtina išskirtinį klasės dinamiškumą. Jei norite varžytis kaip lygus su lygiais ir turėti auštos kokybės įrangą už prieinamą kainą, kurios nereikia pastoviai atnaujinti, Techno 293 OD klasė kaip tik jums! Detalų tarptautinių renginių kalendorių galite rasti https://bicsportas.lt/renginių kalendorius .
Norėdami sužinoti daugiau apie šią klasę apsilankykite www.techno293.orgBurlenčių specifikacijos
Ilgis 293 cm
Plotis 79 cm
Tūris 205 L
Svoris 13.0 kg
Pelekas ( tiekiamas) Ride 46
Peleko dėžutė Deep Tuttle
Kilis 60 cm
Idealūs burės dydžiai 5.8 > 8.5 m2
Kojakilpės Ergoform x 6 positions : 2 + 1 centrale + 2 straps de près sur inserts 3 positions
Padeliai Storis 4 mm, 8 mm po kulnais
Irklenčių specifikacijos
Stiebo tvirtinimas bėginiai, reguliuojamos 3 pozicijos
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.