Irklentė 10'0 CROSS TOUGH

  • 649.95€

Unikali lenta šeimos pramogoms, fitneso ir jogos užsiėmimams Modelis 10'0 Cross Tough yra stabiliausia ir naudotojui draugiškiausia irklentė iš viso BIC SUP asortimento, tinkanti naujokams iki 100 kg svorio bei šeimoms ieškanči..

  • Be mokesčių:537.15€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:102250
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Irklentė 10'0 CROSS TOUGH, 102250, Universalios ramaus vandens


Unikali lenta šeimos pramogoms, fitneso ir jogos užsiėmimams

Modelis 10'0 Cross Tough yra stabiliausia ir naudotojui draugiškiausia irklentė iš viso BIC SUP asortimento, tinkanti naujokams iki 100 kg svorio bei šeimoms ieškančioms stabilumo ir papildomos erdvės. Tai taip pat tinkama nuotykių lenta, puikiai tinka žvejybai, fitneso ir jogos užėmimams. Šeši denio tvirtinimo taškai, strategiškai išdėstyti palei plokščiojo denio zoną padės saugoti daugybę priedų, tokių kaip fotoaparatai, GPS, meškerių laikikliai, aušintuvas / sėdynė, masalo dėžė ir kt. Unikali smaili nosis padeda padeda palaikyti tolygų kursą ir lengvesnį slydimą vandens paviršiumi. Dėl nedidelio irklentės išlinkimo ir ilgos vaterlinijos taip pat puikiai slysta vandens paviršiumi. Minkštas EVA putų kilimėlis yra standartinis abiejuose šios unikalios irklentės versijose. Ši sintezė sukuria unikalią irklentę, puikiai tinkančią visų tipų sąlygomis, ypač vidaus ežeruose ir ramios jūros sąlygose, ir yra puiki platforma šeimos pramogoms, kruiziniam poilsiui, treniruotėms ir jogai. 10'0 Cross Tough irklentė pagaminta pagal naujausią TOUGH technologiją ir yra ypač tvirta bei tinkama SUP nuomai ir SUP mokykloms.
ERGO-GRIP pernešimo rankena = Lengvesnis transportavimas + mažesnis nuovargis!


Key Features

Užlenkta kilio formos  nosis – tolygesniam kurso palaikymui ir lengvesniam slydimui vandens paviršiumi.
Plati apimtis – padidina stabilumą, leidžia maksimaliai išnaudoti denį ir plaukti nesušlampant.
Įrangos tvirtinimo taškai – 6 taškai įrangai pritvirtinti, o modelyje CROSS 11‘0 net 10 taškų papildomiems aksesuarams ar sėdynei.
Plokščias denis – plaukimui su šeima, keliavimui, sportui ir jogai.
Pilno denio kilimėlis (Fit/Adventure) - plati ir patogi Wave Groove stovėjimo platforma (Fit/Adventure modeliuose) – denis maksimaliai išnaudojamas sportui, jogai ar linksmybėms su šeima.


Irklenčių dydžiai:
10’0 / 11’0 / 12'0
Irklenčių specifikacijos
Gamybos technologija TOUGH-TEC
Ilgis 10'0" | 305 cm
Plotis 84 cm
Storis 12.1 cm
Plotis viena pėda nuo nosies 53 cm
Plotis viena pėda nuo uodegos 55 cm
Tūris 195L
Svoris 16.0 kg
Maksimalus naudotojo svoris 110 kg
Centrinis pelekas Touring 9''
Šoniniai pelekai -
Pelekų dėžutė Thruster
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.