Banglentė 8'6" Paint Easy

  • 510.00€

Mokytis plaukti banglente dar niekada nebuvo taip paprasta! Didelės apimties ir didelių matmenų banglentė, todėl mokytis plaukti banglente ir gaudyti bangas dar niekada nebuvo taip paprasta. Garantuotas malonumas nuo pat pirmos di..

  • Be mokesčių:421.49€
  • Gamintojas: Tahe
  • Prekės kodas:108216
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Banglentė 8'6 Paint Easy, 107201, Ilgosios banglentės (Longboards)

Mokytis plaukti banglente dar niekada nebuvo taip paprasta! Didelės apimties ir didelių matmenų banglentė, todėl mokytis plaukti banglente ir gaudyti bangas dar niekada nebuvo taip paprasta. Garantuotas malonumas nuo pat pirmos dienos!

Idealiai tinka

Visiškai pradedantiesiems
Mokykloms
Lentų nuoma

Šios serijos minkštosios lentos puikiai tinka žmonėms, ieškantiems nesudėtingos lentos mokytis plaukioti banglente ir gauti maksimalų malonumą per trumpiausią laiką.

"Paint Easy" yra 2 dydžių: 7'6  ir  8'6. Kuo didesnė lenta, tuo lengviau pakilti, o kuo mažesnė, tuo lengviau ja manevruoti.

PAINT lentos yra unikaliai gerai pritaikytos visiškai pradedantiesiems, kartu suteikdamos galimybę rimtai tobulėti.

Jos gaminamos itin tiksliose aliuminio formose, kad būtų užtikrinta 100 % tiksli gamyba, nepriekaištinga kokybė ir didelis tvirtumas. Tiekiamos su pelekais.

Maksimalus naudotojo svoris - 120kg.

Tūris - 140 litrų.

Banglenčių specifikacijos
Ilgis 262 cm
Plotis 68,5 cm
Storis 11,4 cm
Svoris 6,7 kg
Pelekų išdėstymas 3 Softboard fin + screws
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.