Banglentė longboard 9'0"

  • 628.99€

Ši  klasikinė ilga banglentė (Classic longboard) yra išskirtinė lenta visų gebėjimų banglentininkams. Nesvarbu, ar tik pradedate plaukioti banglente, ar esate pažengęs banglentininkas, ieškantis didesnio tvirtumo ir ilgaamžiš..

  • Be mokesčių:519.83€
  • Gamintojas: SIC Maui
  • Prekės kodas:102275
  • Prieinamumas:14 dienų

Žymos: Banglentė longboard 9'0, 102275, Longboards

Ši  klasikinė ilga banglentė (Classic longboard) yra išskirtinė lenta visų gebėjimų banglentininkams. Nesvarbu, ar tik pradedate plaukioti banglente, ar esate pažengęs banglentininkas, ieškantis didesnio tvirtumo ir ilgaamžiškumo, Longboard lenta suteiks jums viską, ko trokštate. Sukurta tam, kad lengvai užliptumėte ant bangos, būtų atlaidi, o svarbiausia - ši ilgaamžė lenta atlaikys smūgius ir akmenis be jokios priežiūros.
Stilingai įveikianti tiek mažas bangas, tiek pumpuojančias bangas, "Classic Longboard" siūlo tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems banglentininkams plaukioti su neribotomis galimybėmis. Jei norite pakibti dešimtyje, pasivartyti vamzdžiuose ar atlikti apvalią atatranką, "Classic Longboard" jums padės. Lengvai suderinusi šiuolaikines technologijas ir senovinį stilių, ši longboard banglentė patenkins visų lygių banglentininkų poreikius. Pradedantieji įvertins jos apimtį ir atlaidų kontūrą, o pažengusiems bangų mylėtojams paliks įspūdį, kaip ji valdo bangas esant didesniam bangavimui.

Idealiai tinka:

Pradedantiesiems ir vidutinio lygio banglentininkams;
Banglentininkams, ieškantiems patvarios, bet lengvos lentos;

Banglentininkams, ieškantiems nuolaidesnės lentos;

Banglentininkams, ieškantiems tradiciškesnio banglenčių stiliaus;
Keliaujantiems banglentininkams;
Lentų nuomai ir banglenčių mokykloms;
Puiki lenta visai šeimai.

Banglenčių specifikacijos
Ilgis 276 cm
Plotis 57 cm
Storis 7,0 cm
Tūris 66 L
Maksimalus naudotojo svoris < 85 kg
Svoris 7,0 kg
Pelekų išdėstymas US Centre Box + 2 FCS
Tiekiamas pelekas FCS 8" + 2 FCS GL
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.