Irklentė 11'6"x36" Beach SUP Yak

  • 549.00€

    11'6 Beach   yra stabili, lengva ir lengvai naudojama pripučiama irklentė, skirta naudoti 1 asmeniui arba 2 asmenims su baidarių komplektu. Didžiausia 200 kg apkrova - daug papildomos talpos vaikams, n..

  • Be mokesčių:453.72€
  • Gamintojas: Tahe
  • Prekės kodas:107604
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Irklentė 11'6x36 Beach SUP Yak, 107604, Fitnesui

    11'6 Beach   yra stabili, lengva ir lengvai naudojama pripučiama irklentė, skirta naudoti 1 asmeniui arba 2 asmenims su baidarių komplektu. Didžiausia 200 kg apkrova - daug papildomos talpos vaikams, naminiams gyvūnams ir įrangai! Naujoviška konstrukcija sujungia komfortą ir patogumą, kad galėtumėte nesibaigiančius žaidimus leisti ant vandens su šeima ir draugais stovėdami, sėdėdami ar ilsėdamiesi.. Panaudojant pritvirtinamą sėdynę*, gali būti naudojama ir kaip baidarė. Pasirinkta irklentės forma yra geriausias kompromisas tarp stabilumo ir slydimo, o pilnas denio kilimėlis suteikia maksimalų komfortą, kad ir kokia būtų lentos paskirtis. Ji yra pagaminta iš aukštos kokybės Dropstitch medžiagos ir jos komplekte yra viskas ko reikia  plaukiojimui su irklente - irklentė, pelekai, transportavimo kuprinė, dvikryptė pompa, remontinis komplektas, saitas ir irklas. Lentą lengva transportuoti ir saugoti.

  Ypatumai:

- 11'6 ilgio: universali, pritaikyta įvairiausiems SUP ir jūrinio sporto tikslams.
- 36" colių pločio su plačia uodega: stabili platforma visos šeimos malonumui.
- Pilno denio kilimėlis, užtikrinantis maksimalų komfortą, nesvarbu, kokiu tikslu naudosite: SUP, baidarės ar platforma vaikams.
- kilpinė grandininė tvirtinimo sistema: keliose padėtyse pritvirtinkite baidarės sėdynę *, tada atsisėskite ir irkluokite.
- Elastinga virvutė priekinėje denio dalyje: lengvai pritvirtinsite reikiamą įrangą (pagalbines plūdrumo priemones, šlepetes, nelaidžius vandeniui krepšius ir kt.).
- Parduodama komplekte: irklentė, 3dalių kelioninis irklas, pavadėlis, transportavimo kuprinė, pompa, remonto komplektas, pelekai - centrinis
Dolphin 8" .
- Pripučiama konstrukcija: lentą labai lengva transportuoti ir laikyti.
- Ši lenta yra universali visoms reikmėms ir žygiams.

- Didžiausias stabilumas XXL naudojams.

- Maksimalus naudotojo svoris: 200 kg.


* Papildomos baidarės sėdynės, kojų atramos ir hibridiniai irklai parduodami atskirai.Irklenčių specifikacijos
Gamybos technologija SUP AIR
Ilgis 350 cm
Plotis 91 cm
Storis 15,2 cm
Tūris 375 L
Svoris 11,4 kg
Maksimalus naudotojo svoris 200 kg
Centrinis pelekas Dolphin 8"
Pelekų dėžutė Single
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.