O‘pen BIC atnešė permainų vėją jaunuoliams skirtų burinių jachtų pasaulyje. Dabar jaunieji buriuotojai turi tikrą bangų monstrą, kuris leis patirti didžiulį malonumą pramogaujant vandenyje. Dėl šiuolaikiškos ir galingos O‘pen Bic burės jachta tampa greita ir lengvai valdoma, ji yra savaime nusisausinanti ir pritaikyta garsiausios jūrinės įrangos gamintojų produkcijai (North, Ronstan, Robline). O'pen BIC jungia Optimistų ir naująją burinių jachtų kartas.

Sukurta 2006 m. O‘pen Bic jau spėjo užkariauti daugybės jaunųjų buriuotojų simpatijas. Ši jachta skirta ne tik vandens pramogoms, ji greita ir protinga lenktynių partnerė. Šiandien O‘pen BIC yra tarptautinė ISAF klasė su visame pasaulyje pripažinta lenktynių programa. Pripažindamos O‘pen BIC dinamiškumą ir šiuolaikiškumą daugelis buriavimo federacijų ją pasirinko savo jauniesiems buriuotojams.

Daugiau informacijos, susijusios su šios klasės taisyklėmis, rasite adresu: http://class.openbic.com  

 

BIC SPORT linki jums smagių akimirkų ant vandens su O'pen BIC !!!

BIC Sport komanda


Patikslinkite paiešką

Prekių palyginimas (0)

O'PEN Skiff mini jachta

rating

3,799.99€ Be mokesčių: 3,140.49€

Modernus glisuojantis korpusas Greitas, puikiai vandens paviršiumi slystantis šio burlaivio korpusas leis Jums patirti nepaprastą malonumą. Būdami už šios modernios jachtos šturvalo jausitės lyg valdytumėte suaugusiems skirt..

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.