Pripučiamas kajakas Breeze Full HP2 Pro

  • 1,419.00€

"Breeze Full HP" asortimentas žymi didelį šuolį į priekį pripučiamų baidarių dizaino srityje, nes jų konstrukcija sudaryta iš plokščių, naudojant "Drop Stitch" technologiją. Šios itin standžios pripučiamos dalys, sumontuotos ant i..

  • Be mokesčių:1,172.73€
  • Gamintojas: Tahe
  • Prekės kodas:108219
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Pripučiamas kajakas Breeze Full HP2 Pro, 108219, Pripučiamos baidarės


"Breeze Full HP" asortimentas žymi didelį šuolį į priekį pripučiamų baidarių dizaino srityje, nes jų konstrukcija sudaryta iš plokščių, naudojant "Drop Stitch" technologiją. Šios itin standžios pripučiamos dalys, sumontuotos ant iš anksto suformuotų laivapriekio ir laivagalio profilių, sukuria itin standų derinį, kurio eksploatacinės savybės, palyginti su lygiaverčiais visiškai standžiais modeliais, yra nepaprastai geros. TAHE kompanija pasirinko siūlyti Jums aukščiausios kokybės gaminius, kad mūsų FULL HP baidarės būtų su Jumis kuo daugiau sezonų su kuo mažiau problemų.

Puikus slydimas ir talpi vidinė daiktadėžė reiškia, kad su "Breeze Full HP Pro" galite leistis į nuotykius toli nuo praminto kelio.

Standartinėje komplektacijoje yra visa kokybiška įranga: dvi ergonomiškos sėdynės su aukštais atlošais, užtikrinančios patogų važiavimą ir visapusišką atramą nugarai. Viso denio EVA putų pagalvėlė užtikrina didžiausią komfortą. Dvi ant dirželių tvirtinamos kojų atramos reiškia, kad galite efektyviai ir patogiai irkluoti ilgus atstumus. Įmantri vairo sistema reiškia, kad galite lengvai išlaikyti kursą arba valdyti baidarę naudodami kojų atramas.

"Breeze Full HP Pro" - tai aukšto slėgio ir didelio standumo dvivietė pripučiama baidarė, kurioje gali patogiai tilpti du suaugę irkluotojai ir įranga stovyklavimui, žvejybai ir t. t. Taip pat galite ją sukonfigūruoti kaip vienvietę (reguliuojamos sėdynių padėtys), todėl kartu atsiras papildomos vietos daiktams laikyti.

.

 

"Breeze Full HP2 PRO" komplekte yra:

    1x Breeze Full HP2 PRO baidarė
    2x sėdynės
    2x išardimi 4 dalių  irklai
    1x Nuimamas vairas ir jo valdymo sistema pedalais
    2x kojų atramos
    1x Dvigubo greičio aukšto slėgio pompa su manometru
    2x PVC deflektoriai: 1 priekinis / 1 galinis
    1x kelioninė kuprinė
    1x remonto rinkinysBaidarių specifikacijos
Ilgis 473 cm
Plotis 86 cm
Svoris 19,0kg
Keliamoji galia 272 kg
Vietų skaičius 2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.