Mėgstantys tolimas išvykas bei taupantys vietą, gali pasirinklti pripučiamas baidares, kurios būna vienvietės, dvivietės bei dvivietės-trivietės (Nomad HP3), įprasto bei aukšto slėgio. Visos siūlomos pripučiamos baidarės yra gaminamos su keliomis atskiromis sekcijomis, kad būtų maksimaliai užtikrinamas Jūsų saugumas vandenyje.

Prekių palyginimas (0)

Pripučiama baidarė Yakkair Full HP1

rating

1,098.99€ Be mokesčių: 908.26€

100% aukšto slėgio baidarėBaidarė YAKKAir Full HP 1 pagaminta pagal pažangią konstukciją, naudojant "Drop Stitch" technologiją. Šios pripučiamos aukšto slėgio,  kietos plokštės, sumontuotos aplink iš anksto suformuotus pir..

Pripučiama baidarė Yakkair Full HP2

rating

1,229.00€ Be mokesčių: 1,015.70€

100% aukšto slėgio baidarėBaidarė YAKKAir Full HP 2 pagaminta pagal pažangią konstukciją, naudojant "Drop Stitch" technologiją. Šios pripučiamos aukšto slėgio,  kietos plokštės, sumontuotos aplink iš anksto suformuotus pir..

Pripučiama baidarė Yakkair Full HP3

rating

1,299.00€ Be mokesčių: 1,073.55€

100% aukšto slėgio baidarėBaidarė YAKKAir Full HP 3 pagaminta pagal pažangią konstukciją, naudojant "Drop Stitch" technologiją. Šios pripučiamos aukšto slėgio,  kietos plokštės, sumontuotos aplink iš anksto suformuotus pir..

Pripučiama baidarė Kalyma

rating

619.96€ Be mokesčių: 512.36€

Pripučiama baidarė Kalyma yra skirta naudoti paplūdimio pramogoms, atviroje jūroje ir upėse. Patogi, tvirta, estetiška, stabili ir lengva, sujungianti novatorišką formą su labai  praktiškomis detalėmis ir funkciijomis: iš..

Pripučiama baidarė Nomad HP1

rating

1,269.96€ Be mokesčių: 1,049.55€

Nomad yra naujausias produktas aukšto slėgio pripučiamų baidarių BICKAYAKS kolekcijoje. NOMAD HP1 tai vienvietė baidarė, skirta poilsiui ir kelionėms. Kaip ir NOMAD HP3, ji turi aukšto slėgio dugną ir kylį.Stabili ir galinga..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.