Irklentė 11'0" Balance Air

  • 299.00€448.99€

 Pripučiama irklentė 11'0 Balance Air  tinkama bet kokiam vandens telkiniui, o ypač gerai tinka plaukioti jūroje. Ji puikiai tiks visos šeimos poreikiams, leidžianti vasasą kiekvienam plaukioti ir atrasti SUP sportą. Ši ..

  • Be mokesčių:247.11€
  • Gamintojas: Zegul
  • Prekės kodas:107713
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Irklentė 11'0 Balance Air, 107713, Universalios (Allround)

 
Pripučiama irklentė 11'0 Balance Air  tinkama bet kokiam vandens telkiniui, o ypač gerai tinka plaukioti jūroje. Ji puikiai tiks visos šeimos poreikiams, leidžianti vasasą kiekvienam plaukioti ir atrasti SUP sportą.
Ši SUP lenta yra tinkama pradedantiesiems, nes joje pasiektas kompromisas tarp stabilumo ir greičio. Trijų pelekų konfigūracija padeda lentą geriau valdyti tiek tiesiose, tiek posūkiuose. Lenta yra itin standi, o neslystanti viršutinė danga užtikrina, kad lenta visada laikytųsi po kojomis.
   Irklentės komplekte yra viskas ko reikia  plaukiojimui su irklente - irklentė, pelekas, transportavimo kuprinė, dvikryptė pompa, remontinis komplektas, saitas ir irklas. Lentą lengva transportuoti ir saugoti.

  Ypatumai:

- 11'0 ilgio: universali, pritaikyta įvairiausiems SUP ir jūrinio sporto tikslams.
-
Viso denio EVA kilimėlis, skirtas maksimaliam naudojimui ir patogumui.
- Elastinga virvutė priekinėje denio dalyje: lengvai pritvirtinsite reikiamą įrangą (pagalbines plūdrumo priemones, šlepetes, nelaidžius vandeniui krepšius ir kt.).
- Parduodama komplekte: irklentė, 3dalių kelioninis irklas, pavadėlis, transportavimo kuprinė, pompa, remonto komplektas, pelekai - 3 vnt.,  centrinis nuimamas
.
- Pripučiama konstrukcija: lentą labai lengva transportuoti ir laikyti.

- Konstrukcija: Du apsauginiai  sluoksniai.

- Ši lenta yra universali visoms reikmėms ir žygiams.
Maksimalus vartotojo svoris esant geram stabilumui: 120 kg
Irklenčių specifikacijos
Ilgis 335 cm
Plotis 86 cm
Storis 15,2 cm
Svoris 13,5 kg
Maksimalus naudotojo svoris 120 kg
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.