Irklentė 10'6"x34" SUP AIR BEACH PACK

  • 389.00€

   Pripučiama irklentė 10'6 Beach  geriausiai tinkama vandens pramogoms ramiame vandenyje ir jūroje, idealiai tinka naudoti visos šeimos poreikiams, leidžianti vasasą kiekvienam plaukioti ir atrasti SUP sportą. Pana..

  • Be mokesčių:321.49€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:106394
  • Prieinamumas:14 dienų

Žymos: Irklentė 10'6x34 SUP AIR BEACH PACK, 106394, Fitnesui

   Pripučiama irklentė 10'6 Beach  geriausiai tinkama vandens pramogoms ramiame vandenyje ir jūroje, idealiai tinka naudoti visos šeimos poreikiams, leidžianti vasasą kiekvienam plaukioti ir atrasti SUP sportą. Panaudojant pritvirtinamą sėdynę*, gali būti naudojama ir kaip baidarė. Pasirinkta irklentės forma yra geriausias kompromisas tarp stabilumo ir slydimo, o pilnas denio kilimėlis suteikia maksimalų komfortą, kad ir kokia būtų lentos paskirtis. Ji yra pagaminta iš aukštos kokybės Dropstitch medžiagos ir jos komplekte yra viskas ko reikia  plaukiojimui su irklente - irklentė, pelekai, transportavimo kuprinė, dvikryptė pompa, remontinis komplektas, saitas ir irklas. Lentą lengva transportuoti ir saugoti.

  Ypatumai:

- 10'6 ilgio: universali, pritaikyta įvairiausiems SUP ir jūrinio sporto tikslams.
- 34" colių pločio su plačia uodega: stabili platforma visos šeimos malonumui.
- Pilno denio kilimėlis, užtikrinantis maksimalų komfortą, nesvarbu, kokiu tikslu naudosite: SUP, baidarės ar platforma vaikams.
- 6 tvirtinimo kilpos galinėje denio dalyje: keliose padėtyse pritvirtinkite baidarės sėdynę *, tada atsisėskite ir irkluokite.
- Elastinga virvutė priekinėje denio dalyje: lengvai pritvirtinsite reikiamą įrangą (pagalbines plūdrumo priemones, šlepetes, nelaidžius vandeniui krepšius ir kt.).
- Parduodama komplekte: irklentė, 3dalių kelioninis irklas, pavadėlis, transportavimo kuprinė, pompa, remonto komplektas, pelekai - centrinis
Dolphin 8" ir du šoniniai Soft.
- Pripučiama konstrukcija: lentą labai lengva transportuoti ir laikyti.
- Ši lenta yra universali visoms reikmėms ir žygiams.

Maksimalus vartotojo svoris: 120 kg

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

* baidarės sėdynė parduodama atskirai


Irklenčių specifikacijos
Gamybos technologija SUP AIR
Ilgis 320 cm
Plotis 86 cm
Storis 15,2 cm
Tūris 235 L
Svoris 10,4 kg
Maksimalus naudotojo svoris 120 kg
Centrinis pelekas Dolphin 8"
Šoniniai pelekai Soft
Pelekų dėžutė Single
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.