Irklentė 11'0 CROSS TOUGH test

  • 619.00€689.70€

Unikali irklentė šeimos pramogoms, fitneso ir jogos užsiėmimamsTest tipo lentose gali būti smulkūs trūkumai (atsiradę gamybos ar transportavimo metu), kurie neturi jokios įtakos eksplotavimo savybėm. Šiems gaminiams taikoma tokia ..

  • Be mokesčių:511.57€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:102251-001
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Irklentė 11'0 CROSS TOUGH test, 102251, Universalios ramaus vandens


Unikali irklentė šeimos pramogoms, fitneso ir jogos užsiėmimams

Test tipo lentose gali būti smulkūs trūkumai (atsiradę gamybos ar transportavimo metu), kurie neturi jokios įtakos eksplotavimo savybėm. Šiems gaminiams taikoma tokia pat gamintojo garantija.

2019 metų modelis 11'0 Cross Tough yra stabiliausia ir naudotojui draugiškiausia irklentė iš viso BIC SUP asortimento, tinkanti naujokams iki 130 kg svorio bei šeimoms ieškančioms stabilumo ir papildomos erdvės. Tai taip pat tinkama nuotykių lenta, puikiai tinka žvejybai, fitneso ir jogos užėmimams. Dešimt denio tvirtinimo taškų, strategiškai išdėstytų palei plokščiojo denio zoną padės saugoti daugybę priedų, tokių kaip fotoaparatai, GPS, meškerių laikikliai, aušintuvas / sėdynė, masalo dėžė ir kt. Unikali smaili nosis padeda padeda palaikyti tolygų kursą ir lengvesnį slydimą vandens paviršiumi. Dėl nedidelio irklentės išlinkimo ir ilgos vaterlinijos taip pat puikiai slysta vandens paviršiumi. Minkštas EVA putų kilimėlis yra standartinis abiejuose šios unikalios irklentės versijose. Ši sintezė sukuria unikalią irklentę, puikiai tinkančią visų tipų sąlygomis, ypač vidaus ežeruose ir ramios jūros sąlygose, ir yra puiki platforma šeimos pramogoms, kruiziniam poilsiui, treniruotėms ir jogai. 11'0 Cross Tough irklentė pagaminta pagal naujausią TOUGH technologiją ir yra ypač tvirta bei tinkama SUP nuomai ir SUP mokykloms.
ERGO-GRIP pernešimo rankena = Lengvesnis transportavimas + mažesnis nuovargis!


Ypatybės

Užlenkta kilio formos  nosis – tolygesniam kurso palaikymui ir lengvesniam slydimui vandens paviršiumi.
Plati apimtis – padidina stabilumą, leidžia maksimaliai išnaudoti denį ir plaukti nesušlampant.
Įrangos tvirtinimo taškai – 6 taškai įrangai pritvirtinti, o modelyje CROSS 11‘0 net 10 taškų papildomiems aksesuarams ar sėdynei.
Plokščias denis – plaukimui su šeima, keliavimui, sportui ir jogai.
Pilno denio kilimėlis (Fit/Adventure) - plati ir patogi Wave Groove stovėjimo platforma (Fit/Adventure modeliuose) – denis maksimaliai išnaudojamas sportui, jogai ar linksmybėms su šeima.


Irklenčių dydžiai:
10’0 / 11’0 / 12'0
Irklenčių specifikacijos
Gamybos technologija TOUGH-TEC
Ilgis 11'0" | 335 cm
Plotis 34.0" | 86 cm
Storis 5.5" | 14 cm
Plotis viena pėda nuo nosies 21.8" / 55 cm
Plotis viena pėda nuo uodegos 21.0" / 53 cm
Tūris 260L
Svoris 18.0 kg
Maksimalus naudotojo svoris 285lbs | 130 kg
Centrinis pelekas Touring 9''
Šoniniai pelekai -
Pelekų dėžutė Thruster
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.