Kajakas Aqua Moon SOT angler

  • 559.00€649.00€

Kajakas „Aqua Moon SOT PE Angler“ yra patogus ir stabilus. Tai universalus Sit-On-Top tipo kajakas, kuris idealiai tinka tiek pramoginiam irklavimui, tiek ir žvejybai upėje ar palei pakrantę.Šis kajakas yra aprūpintas irklo laikik..

  • Be mokesčių:461.98€
  • Gamintojas: Tahe Marine
  • Prekės kodas:106101
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Kajakas Aqua Moon SOT angler, 106101, Žvejybai

Kajakas „Aqua Moon SOT PE Angler“ yra patogus ir stabilus. Tai universalus Sit-On-Top tipo kajakas, kuris idealiai tinka tiek pramoginiam irklavimui, tiek ir žvejybai upėje ar palei pakrantę.

Šis kajakas yra aprūpintas irklo laikikliu, galine bagažo laikymo vieta su tinklais ir vienu priekiniu liuku saugiam ir sausam daiktų laikymui. Keturios drenažo kiaurymės su kamščiais neleis vandeniui patekti į baidarę ir leis jį išleisti iš baidarės. Norėdami vėsinti savo mėgstamus gėrimus ir laikyti būtiniausią įrangą arti jūsų, „Aqua Moon“ priekyje yra konsolė su tinkleliu ir butelio laikiklis. Šviesą atspindinčios saugos linijos dėka jus matys tamsoje, o galinė keičiama kilio apsauga apsaugos valtį. Ši baidarė pagaminta iš vieno sluoksnio polietileno.

  Funkcijos:

- 1 reguliuojamas meškerės laikiklis (priekis)
- 2 meškerių laikikliai už sėdynės

Baidarių specifikacijos
Medžiaga 1-sluoksnis HDPE
Ilgis 3,00 m
Plotis 0,75 m
Svoris 24-26 kg
Keliamoji galia 150 kg
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.