Baidarė Kalao

  • 919.00€

Šeimyninės išvykos su vaikais/Stovyklavimas su nakvyne/Plaukimas baidare su varikliu Kalao yra tikra 4x4 baidarių pasaulyje. Šią baidarę vienodai lengvai suvaldysite tiek jūroje, tiek upėje, puikiai praleisite laiką, smagiai ..

  • Be mokesčių:759.50€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:656
  • Prieinamumas:Išankstinis užsakymas

Žymos: Baidarė Kalao, 656, Dvivietės

Šeimyninės išvykos su vaikais/Stovyklavimas su nakvyne/Plaukimas baidare su varikliu


Kalao yra tikra 4x4 baidarių pasaulyje. Šią baidarę vienodai lengvai suvaldysite tiek jūroje, tiek upėje, puikiai praleisite laiką, smagiai pažvejosite, nes tai baidarė, skirta nuotykių mėgėjams. Kalao kaip ir visose kitose BIC Sport baidarėse yra įdiegtų naujovių. Grakšti, stabili baidarės korpuso konstrukcija užtikrins, kad dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų komanda galėtų saugiai ir patogiai plaukioti. Ir tai yra vienintelė tikra, 3 suaugusiems skirta baidarė, kurią šiandien galite rasti „Sit-on-Top“ baidarių rinkoje. Baidarė Kalao suderina senovinio tipo šeimyninės kanojos talpumą su „Sit-on-Top“ baidarės saugumu!


Kitas šios baidarės privalumas- galite papildomai įsigyti šiai baidarei pritaikomą elektrinį variklį. Plokščias korpusas garantuoja stabilumą, be to užtikrina, kad į baidarės vidų paklius mažai vandens. Su Kalao galėsite nuplaukti beveik visur. Kuriant šios baidarės konstrukciją, ypatingas dėmesys buvo skirtas vietai kelionės daiktams susidėti, taip pat pačios baidarės transportavimo patogumui.

Standartinė baidarės įranga: integruotos atramos pėdoms, EVA putų paminkštinimai, šoninės borto virvės, rankenos baidarei nešti, tvirtinimai nugaros atlošui, gertuvės laikiklis, angos savaiminiam vandens ištekėjimui.

Baidarių specifikacijos
Ilgis 435 cm
Plotis 88 cm
Svoris 39,5 kg
Keliamoji galia 310 kg
Vietų skaičius 2 suaugę + 2 vaikai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.