Kajakas Ouassou Orange

  • 399.00€

Pajusk vandens pramogų dvasią!  Irklavimui upėse, pakrančių vandenyse, paplūdimio malonumams ir slydimui bangomis.  BIC Ouassou - įvairiapusiška, išties plataus naudojimo baidarė, skirta pramogoms. Dėl savo išskirtinio..

  • Be mokesčių:329.75€
  • Gamintojas: Tahe Marine
  • Prekės kodas:107051
  • Prieinamumas:14 dienų

Žymos: Kajakas Ouassou Orange, 107051, Vienvietės


Pajusk vandens pramogų dvasią!


 

Irklavimui upėse, pakrančių vandenyse, paplūdimio malonumams ir slydimui bangomis.

  BIC Ouassou - įvairiapusiška, išties plataus naudojimo baidarė, skirta pramogoms. Dėl savo išskirtinio slydimo vandens paviršiumi, manevringumo, lengvo valdymo, Ouassou yra ideali baidarė paplūdimio ir sraunių upių malonumams. Rankenos, esančios abejose baidarės galuose, padės jums išlaikyti baidarę ir lengvai pasiekti denį. Su Oussou lengvai įveiksite vėją, patogiai slysite bangomis, Jautrus ir greitas mentelės formos baidarės korpusas kiek primena ilgąsias banglentes ir rodeo baidares. Nedidelis kilis ir šoninės kreipiančiosios suteikia baidarei kryptingumo, stabilumo ir palengvina jos valdymą. Papildomai įsigyjamas keliadiržis leis jums jaustis užtikrintai netgi „baltame vandenyje" ar esant didelėms bangoms. Dėl savo kompatiškos formos ir nedidelioo svorio Ouassou baidarė yra manevringa, ją lengva transportuoti ir paprasta laikyti. Lankstūs pelekai FCS Soft Fin : 3x Thruster į komplektą neįeina.


Baidarių specifikacijos
Ilgis 260 cm
Plotis 78 cm
Svoris 18 kg
Keliamoji galia 110 kg
Vietų skaičius 1 suaugęs + 1vaikas
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.