Kajakas Ormen HV

  • 999.00€1,199.00€

Ormen HV yra puikus turistinis kajakas, turintis puikų slydimą ir manevringumą, labai gerai išlaikantis greitį ir turintis gerą pagreitį. Skirtas visiems - nuo pradedančiųjų iki pažengusių irkluotojų. Pukiai tinka vienos..

  • Be mokesčių:825.62€
  • Gamintojas: Zegul
  • Prekės kodas:107450
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Kajakas Ormen HV, 107450


Ormen HV yra puikus turistinis kajakas, turintis puikų slydimą ir manevringumą, labai gerai išlaikantis greitį ir turintis gerą pagreitį. Skirtas visiems - nuo pradedančiųjų iki pažengusių irkluotojų. Pukiai tinka vienos dienos iškyloms irkluojant. Šiais kajakais lengva manevruoti ir išlaikyti plaukimo kryptį - jie aprūpinti „SmartTrack“ vairu ir ištraukiamu kiliu, o "Hard chine" tipo korpusas užtikrina  didelį stabilumą ir pakankamai didelį greitį. Įrangos saugojimui  yra įrengtos dvi talpos su sandariais liukais bei patikimas tinklinis krepšys denyje. Yra galimybė naudoti apsauginį sijoną. „Ormen“ serijoje yra 3 skirtingų dydžių kajakai - LV, MV, HV, tinkantys kiekvienam naudotojui. Pagaminti iš vieno didelio tankio polietileno sluoksnio (HDPE).Baidarių specifikacijos
Ilgis 479 cm
Plotis 59 cm
Svoris 26-29 kg
Keliamoji galia 150 kg
Vairas +
Įrangos saugojimas Priekyje: apvalus liukas: 24 cm; Gale: ovalinis liukas 44x26 cm
Apsauginio sijono dydis XL: 94 X 54.5 CM
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.