Kajakas Lifestyle Duo

  • 1,489.99€

„Lifestyle Duo PE“ yra unikalus šeimos kajakas su visu greičio, valdymo ir patogumo paketu.Tai tinka vidutinio ir didelio dydžio irkluotojams. Gana didelė kabina suteikia galimybę daug lengviau ir patogiau patekti į baidarę. Seklu..

  • Be mokesčių:1,231.40€
  • Gamintojas: Tahe Marine
  • Prekės kodas:106214
  • Prieinamumas:Prekė išparduota

Žymos: Kajakas Lifestyle Duo, 106214, Sit-in

„Lifestyle Duo PE“ yra unikalus šeimos kajakas su visu greičio, valdymo ir patogumo paketu.

Tai tinka vidutinio ir didelio dydžio irkluotojams. Gana didelė kabina suteikia galimybę daug lengviau ir patogiau patekti į baidarę. Seklus arkos korpuso tipas buvo suprojektuotas atsižvelgiant į pradinį stabilumą. Todėl manome, kad ši baidarė yra labai geras pasirinkimas pradedantiesiems irkluotojams, bet ne tik. „Lifestyle Duo“ yra su vienu apvaliu ir vienu ovaliu liuku, kad būtų lengviau supakuoti ir pasiekti jūsų įrangą. Ši baidarė standartiškai aprūpinta vairo sistema. Maloniausiai nustebins klientai, kurie išsirinks baidarę iš gyvenimo būdo serijos. Dėl didelių gabaritų ir padidėjusio stabilumo kai kurie gali pamanyti, kad jie skirti tik pradedantiesiems, tačiau projektavimo komanda gerokai pranoko lūkesčius. Nors šios baidarės yra ypač stabilios, jos pasižymi išskirtiniu valdymu ir stebėtinu greičiu.


Baidarių specifikacijos
Medžiaga PE (3-sluoknis HDPE)
Ilgis 5,25 m
Plotis 0,69 m
Svoris 40-43 kg
Keliamoji galia 260 kg
Vairas Taip
Kabina 96x53 cm
Kabinos gylis 32 cm
Įrangos saugojimas Priekyje: apvalus liukas: 24 cm; Gale: ovalinis liukas 44x26 cm
Apsauginio sijono dydis 3XL: 106.5 x 56 cm (42" x 22")
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.