Kajakas Fit 132 PE Demo

  • 549.00€799.00€

Fit 132 PE yra stabilus, turistinis kajakas, skirtas pradedantiesiems ir vidutinio lygio irkluotojams, kad jie įgytų pasitikėjimo savimi ir lavintų įgūdžius. Šiais kajakais lengva manevruoti ir išlaikyti plaukimo kryptį - jie aprū..

  • Be mokesčių:453.72€
  • Gamintojas: Tahe
  • Prekės kodas:107680-d
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Kajakas Fit 132 PE Demo, 107680, Sit-in

Fit 132 PE yra stabilus, turistinis kajakas, skirtas pradedantiesiems ir vidutinio lygio irkluotojams, kad jie įgytų pasitikėjimo savimi ir lavintų įgūdžius. Šiais kajakais lengva manevruoti ir išlaikyti plaukimo kryptį - jie aprūpinti „SmartTrack“ vairu ir ištraukiamu kiliu, o "Hard chine" tipo korpusas užtikrina  didelį stabilumą ir pakankamą greitį. Įrangos saugojimui  yra įrengtos dvi daiktadėžės su sandariais liukais bei patikimas tinklinis krepšys denyje į kurias galima sutalpinti visus ilgesnėms dienos išvykoms reikalingus daiktus. Dėl patogios ir erdvios kabinos, galėsite lengviau įlipti ir išlipti iš kajako. Dėl trumpo ilgio jis yra manevringas, taip pat labai lengvai valdomas už vandens ribų.  Geriausiai tinka plaukioti baidarėmis vidaus vandenyse - upėse, ežeruose, mariose, tvenkiniuose.

Demo - Pagamintas kajakas gali būti  keistos korpuso spalvos, turėti įbrėžimų nuo transportavimo, buvo naudojamas kaip pavyzdys parodoje, kai kuriose vietose yra nevienodo storio ir t. t., jis bus paženklinta "DEMO".

Garantuojame, kad visos DEMO baidarės buvo patikrintos, sertifikuotos ir yra 100% tinkamos plaukioti.

Spalva Geltona


Baidarių specifikacijos
Ilgis 403 cm
Plotis 65 cm
Svoris 25-27 kg
Keliamoji galia 135 kg
Kabina 115 x 50 cm
Įrangos saugojimas Priekyje: apvalus liukas 24 cm (10”) Gale: ovalus liukas 44 × 26 cm (17” × 101⁄4”)
Apsauginio sijono dydis 4 XL
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.