Irklentė 10'6"x34" Beach SUP Yak

  • 499.00€

   Pripučiama irklentė 10'6 Beach  geriausiai tinkama vandens pramogoms ramiame vandenyje ir jūroje, idealiai tinka naudoti visos šeimos poreikiams, leidžianti vasasą kiekvienam plaukioti ir atrasti SUP sportą. Pana..

  • Be mokesčių:412.40€
  • Gamintojas: Tahe
  • Prekės kodas:107233
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Irklentė 10'6x34 Beach SUP Yak, 107233, Fitnesui

   Pripučiama irklentė 10'6 Beach  geriausiai tinkama vandens pramogoms ramiame vandenyje ir jūroje, idealiai tinka naudoti visos šeimos poreikiams, leidžianti vasasą kiekvienam plaukioti ir atrasti SUP sportą. Panaudojant pritvirtinamą sėdynę*, gali būti naudojama ir kaip baidarė. Pasirinkta irklentės forma yra geriausias kompromisas tarp stabilumo ir slydimo, o pilnas denio kilimėlis suteikia maksimalų komfortą, kad ir kokia būtų lentos paskirtis. Ji yra pagaminta iš aukštos kokybės Dropstitch medžiagos ir jos komplekte yra viskas ko reikia  plaukiojimui su irklente - irklentė, pelekai, transportavimo kuprinė, dvikryptė pompa, remontinis komplektas, saitas ir irklas. Lentą lengva transportuoti ir saugoti.


  Ypatumai:

- 10'6 ilgio: universali, pritaikyta įvairiausiems SUP ir jūrinio sporto tikslams.
- 34" colių pločio su plačia uodega: stabili platforma visos šeimos malonumui.
- Pilno denio kilimėlis, užtikrinantis maksimalų komfortą, nesvarbu, kokiu tikslu naudosite: SUP, baidarės ar platforma vaikams.
- kilpinė grandininė tvirtinimo sistema: keliose padėtyse pritvirtinkite baidarės sėdynę *, tada atsisėskite ir irkluokite.
- Elastinga virvutė priekinėje denio dalyje: lengvai pritvirtinsite reikiamą įrangą (pagalbines plūdrumo priemones, šlepetes, nelaidžius vandeniui krepšius ir kt.).
- Parduodama komplekte: irklentė, 3dalių kelioninis irklas, pavadėlis, transportavimo kuprinė, pompa, remonto komplektas, pelekai - centrinis
Dolphin 8" .
- Pripučiama konstrukcija: lentą labai lengva transportuoti ir laikyti.
- Ši lenta yra universali visoms reikmėms ir žygiams.

Maksimalus vartotojo svoris: 135 kg


* baidarės sėdynė parduodama atskirai


Irklenčių specifikacijos
Gamybos technologija SUP AIR
Ilgis 320 cm
Plotis 86 cm
Storis 15,2 cm
Tūris 325 L
Svoris 10,5 kg
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Centrinis pelekas Dolphin 8"
Pelekų dėžutė Single
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.