Kompanija Bic Sport siūlo keturių rūšių kokybiškus irklus baidarėms (kajakams):

Beach yra skirti pradedantiesiems irkluotojams bei pramoginiam pasiirstymui. Šie irklai yra gaminami trijų skirtingų ilgių ir turi sudedamą iš dviejų dalių variantą;

Sport  suteikia vidutinią galią irkluojant ilgose distancijose ir ilgalaikėse turistinėse išvykose. Tiek vientisi, tiek ir sudedami irklai yra gaminami 2,20 m ilgio bei turi sudedamą iš keturių dalių variantą. Dėl pailgų ir plonų irklo menčių formos suteikiama daugiau komforto irkluojant vėjuotu oru ir banguotame vandenyje;

Soft-grip yra analogiški Sport irklams, tačiau jų kotas yra padengtas minkšta ir patogia rankai medžiaga, kas suteikia daugiau komforto irkluojant ilgose distancijose bei turistiniame irklavime;

-  Adventure yra skirti pažengusiems irkluotojams ir generuoja daugiau galios. Labai stabilus ir lengvas, puikiai tinka pereinant jums į kitą lygį. Tai  puikus variklis už puikią kainą reikliems entuziastams. Yra ir sudedamas iš dviejų dalių variantas.

Irklai  Sport, Soft -grip ir Adventure turi apsauginius skydelius, neleidžiančius nutekėti vandeniui ant rankų.


Prekių palyginimas (0)

Irklas SUP-Yak Beach Alu 200

rating

89.00€ Be mokesčių: 73.55€

Hibridinis irklentės ir baidarės irklas, patvarus ir lengvai pritaikomas.  Reguliuojamo ilgio irklas pagamintas su  tvirtu aliuminio velenu ir Fibrylon mentimi. ..

Irklas 716 Swift first senior

rating

34.99€ Be mokesčių: 28.92€

Idealus irklas mankštintis ramiame vandenyje (pažintinis plaukiojimas su kajaku) ir jūroje (pažintinis plaukiojimas, turistinės iškylos ar slidinėjimas bangomis). Šis irklas leidžia pasiekti greitį minimaliomis pastangomis; viduti..

Irklas SWIFT Alu Senior 707

rating

39.00€ Be mokesčių: 32.23€

Šio irklo velenas yra pagamintas iš aliuminio , o mentis iš Fibrylon. Swift serijos iklai yra skirti treniruotis tiek ramiame vandenyje (įvadinis plaukimas baidarėmis), tiek ir jūroje (įvadinis plaukimas baidarėmis, turistinis pla..

Irklas SWIFT CARBONE FIBER 220cm Black

rating

109.00€ Be mokesčių: 90.08€

Šio irklo velenas yra pagamintas iš anglies pluošto, o mentis iš Fibrylon. Swift serijos iklai yra skirti treniruotis tiek ramiame vandenyje (įvadinis plaukimas baidarėmis), tiek ir jūroje (įvadinis plaukimas baidarėmis, turistini..

Irklas Adventure

rating

128.95€ Be mokesčių: 106.57€

Asimetriškos irklo mentės, suteikiančios daugiau galios labiau patyrusiems irkluotojams, skirtos Sit-in ir Sit-on-top tipo baidarėms. Su šiuo irklu bus lengviau irkluoti ilgose distancijose. Labai stabilus ir lengvas, l..

Irklas Soft Grip

rating

59.96€ Be mokesčių: 49.55€

Naujos asimetriškos irklo mentės yra pritvirtintos prie patogaus, minkštu paviršiumi koto. Pats kotas pagamintas iš aliuminio. Su šiuo irklu bus lengviau irkluoti ilgose distancijose ir ilgalaikėse turistinėse išvykose. Dėl ..

Irklas Sport

rating

49.95€ Be mokesčių: 41.28€

Naujos asimetriškos irklo mentės palengvina ilgų atstumų kelionėse ir turistinėse iškylose. Dėl pailgų ir plonų irklo menčių daug lengviau irkluoti baidarę vėjuotu oru, banguotame vandenyje. Irklas turi apsauginius skydelius..

Irklas Sport 2 dalių

rating

54.95€ Be mokesčių: 45.41€

Išardomas, dviejų dalių irklas baidarei, lengvesniam transportavimui ir laikymui. Naujos asimetriškos irklo mentės palengvina ilgų atstumų kelionėse ir turistinėse iškylose. Dėl pailgų ir plonų irklo menčių daug lengviau irklu..

Irklas Sport 4 dalių

rating

59.96€ Be mokesčių: 49.55€

Išardomas, keturių dalių irklas baidarei, lengvesniam transportavimui ir laikymui. Visos keturios irklo dalys sujungtos elastinga virve, o tai palengvina ir pagreitina irklo surinkimą. Naujos asimetriškos irklo mentės palengvina i..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 12 (2 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.