Burlentė Core 148

  • 549.95€849.95€

Core 148 – greita ir lengvai valdoma laisvo plaukimo lenta Ši lenta yra idealus pasirinkimas ieškantiesiems pirmosios trumposios lentos. Su šia lenta galite naudoti bures nuo 6,5 m² iki 9,5 m²; su ja galite pradėti buriuoti d..

  • Be mokesčių:454.50€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:10821151
  • Prieinamumas:Sandėlyje


Core 148 – greita ir lengvai valdoma laisvo plaukimo lenta

Ši lenta yra idealus pasirinkimas ieškantiesiems pirmosios trumposios lentos. Su šia lenta galite naudoti bures nuo 6,5 m² iki 9,5 m²; su ja galite pradėti buriuoti dideliu greičiu, išmokti vidutinio lygio manevrų ir gerai praleisti laiką ant vandens, esant silpnam arba vidutinio stiprumo vėjui.

Pagamintos pagal išskirtinę „BIC“ TS technologiją, „Core 148“ yra lengvos, patvarios, aukštos kokybės; jos pasižymi puikiomis savybėmis ir patrauklia kaina. Norėdami įsigyti visą paketą, nedvejokite ir pasidomėkite „BIC Cruiser“ burių komplektu!

„Core“ serijos produktai skirti burlentininkams, ieškantiems puikios kokybės už gerą kainą. Šios serijos burlentės garantuoja plaukiojimo džiaugsmą, kurio pagrindas – ilgametė burlenčių sporto patirtis. Šios burlentės jau patvirtino savo vertę visokiausiomis sąlygomis, o jų universalumas gerai įvertintas visuose sporto žurnalų rengiamuose testavimuose. Kadangi „Core“ serijos burlentės pagamintos iš termiškai apdoroto stiklo pluošto (Thermoformed Glass Composite), jos ne tik tvirtos, bet ir atsparios smūgiams. Už gerą kainą parinktos puikios kokybės ir vertės burlentės dalys.


 


Burlenčių specifikacijos
Ilgis 264 cm
Plotis 75 cm
Svoris 10.2 kg
Pelekas ( tiekiamas) 46 cm
Peleko dėžutė Deep Tuttle
Kojakilpės Ergoform 4 vnt.; Pozicijos - 2 + 1 per vidurį gale
Padeliai 4 vnt., 4 mm storio
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.