Burlentė BEACH 175D

  • 569.00€749.00€

Lengvai valdomos burlentės, ypač tvirtos ir už puiką kainąPuikus sprendimas jauduliui ir stabilumui. Beach 175D puikus pasirinkimas vidutinio svorio pradedantiesiems. Ganėtinai ilga burlentė puikiai slysta pučiant silpnesnia..

  • Be mokesčių:470.25€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:1082111
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Burlentė BEACH 175D, 1082111, Lentos


Lengvai valdomos burlentės, ypač tvirtos ir už puiką kainą


Puikus sprendimas jauduliui ir stabilumui.

Beach 175D puikus pasirinkimas vidutinio svorio pradedantiesiems. Ganėtinai ilga burlentė puikiai slysta pučiant silpnesniam vėjui, bet tuo pačiu ir labai manevringa.


Dėka savo stabilumo pradedantiesiems skirtos burlentės paskutiniu metu labai išpopuliarėjo. Atsižvelgiant į pakankamai didelį joms tenkantį krūvį lentos pasirodo šiek tiek per silpnos. Ragaduodami į rinkos poreikius BIC Windsurf pristato naują burlenčių kategoriją pavadintą «Beach».
Tai naujoviško, kitose prekių grupėse randamo technologijų derinimo rezultatas. Išorinis sluoksnis iš polietileno identiško naudojamam BIC Sport baidarėse ir įrodžiusio savo tvirtumą. Vidinė konstrukcija pasiskolinta iš BIC ACS banglenčių dėl savo didelio atsparumo smūgiams. Burlentės forma kurta galvojant apie maksimalų stabilumą pradedantiesiems, bet tuo pačiu ir manevringa, kad galėtumėte tobulinti judesius.
Šių savybių dėka Beach lentos labai tinka burlenčių mokykloms ieškančioms gerų, tvirtų, šiuolaikinių ir patogių mokymuisi lentų. Abu modeliai turi ištraukiamus kilius, kuriuos labai lengva naudoti.


Burlenčių specifikacijos
Ilgis 285 cm
Plotis 78 cm
Tūris 175 L
Svoris 14,9 kg
Kilis 60 cm
Idealūs burės dydžiai 2,5 - 6,5 m2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.