Burės komplektas ONE DESIGN 7,8

  • 1,729.01€

Geras pagreitis, lengvai valdoma ir plačios vėjo stiprumo ribos!Siekdami skatinti „Techno 293 OD“ ir „Hybrid“ klasių augimą ir plėtojimą, „BIC Windsurf“ sukūrė „One Design“ burių komplektą, skirtą specialiai jauniems buriuotojam..

  • Be mokesčių:1,428.93€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:1082202
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Burės komplektas ONE DESIGN 7, 8, 1082202, Burių komplektai

Geras pagreitis, lengvai valdoma ir plačios vėjo stiprumo ribos!

Siekdami skatinti „Techno 293 OD“ ir „Hybrid“ klasių augimą ir plėtojimą, „BIC Windsurf“ sukūrė „One Design“ burių komplektą, skirtą specialiai jauniems buriuotojams, plaukiojantiems hibridinėmis lentomis. Šis burių komplektas buvo sukurtas taip, kad ją naudojant būtų galima lenktyniauti įvairiosiomis vėjo sąlygomis. Siūlomas geriausias kompromisas tarp plaukimo esant silpnam vėjui ir glisavimo, kai vėjas stiprus. Pagrindinės šio burių komplekto savybės:
Plačios vėjo stiprumo ribos: nuo 6 iki 30 mazgų. Derinant burės įtempimą su atotampa ir škenteliu, ją galima padaryti arba labai išpūstą su įtempta škatorina, arba lygią su laisva škatorina.
6 lačių / 2 kemberių konfigūracija geriausiam kompromisui tarp svorio ir gerų techninių savybių.
Labai stabili forma, kad būtų lengva naudoti ir valdyti esant stipriam vėjui.
Halso diržo įtempiklis maksimalioms derinimo galimybėms ir jėgai silpname vėjyje.
„X-Ply“ sutvirtinimai kritinėse vietose, patvari priekinės škatorinos kišenės medžiaga ir austi lačių įtempikliai, kad būtų lengva ir praktiška naudoti tiek klubų, tiek lenktynių renginiuose.
Nors Jūs gal ir nelaimėsite visų lenktynių visomis vėjo sąlygomis, „One Design“ burių tikslas yra užtikrinti, kad turėsite visą reikiamą įrangą regatai laimėti!
Pristatoma labai praktiškame krepšyje, kuriame yra papildomų kišenių, skirtų stiebui ir šarnyrui, taip pat yra galimybė prikabinti giką, kad galėtumėte viską neštis iš karto.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.