Burlentė BEACH 185 D

  • 699.95€799.00€

Lengvai valdomos burlentės, ypač tvirtos ir už puiką kainąPuikus sprendimas jauduliui ir stabilumui.   Beach 185 D puikus pasirinkimas  vidutinio svorio buriuotojams mokymuisi ir tobulėjimui. Stabili ir lengvai valdo..

  • Be mokesčių:578.47€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:101477
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Burlentė BEACH 185 D, 101477, Lentos


Lengvai valdomos burlentės, ypač tvirtos ir už puiką kainą


Puikus sprendimas jauduliui ir stabilumui.

  Beach 185 D puikus pasirinkimas  vidutinio svorio buriuotojams mokymuisi ir tobulėjimui. Stabili ir lengvai valdoma, o jos trumpa forma leidžia staigiai manevruoti net pučiant silpnam vėjui. Ši burlentė greitai pakyla iki glisavimo.

  Beach serijos burlenčių forma kurta galvojant apie maksimalų stabilumą pradedantiesiems, bet tuo pačiu ir manevringa, kad galėtumėte tobulinti judesius. Šių savybių dėka Beach lentos labai tinka burlenčių mokykloms ieškančioms gerų, tvirtų, šiuolaikinių ir patogių mokymuisi  skirtų lentų. Puikiai tinka buriavimo poilsiui ir šeimos grupėms. Visi trys modeliai turi ištraukiamus kilius, kuriuos labai lengva naudoti.

Burlentės pagamintos pagal Tough Tec technologiją ir yra tvirtos bei atsparios smūgiams.Burlenčių specifikacijos
Ilgis 293 cm
Plotis 79 cm
Tūris 185 L
Svoris 16,0 kg
Kilis 60 cm
Idealūs burės dydžiai One Design 5.8 > 8.5 / Nova 2.5 > 5.5
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.