Baidarė Trinidad fishing

  • 599.00€

   Žvejyba iš baidarių - greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę lengva atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada n..

  • Be mokesčių:495.04€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:8882
  • Prieinamumas:Sandėlyje


   Žvejyba iš baidarių - greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę lengva atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. Maskuojančios baidarės spalvos leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežėje lengvai galite sutalpinti papildomą mantą. Stabilios ir greitos Fishing serijos baidarės leis jums greitai nusigauti į geriausias žvejybos vietas, net ir pačias sekliausias.

Kompaktiška, tačiau plati, Trinidad baidarė yra skirta dviems žmonėms. Tai labai stabili baidarė, skirtas vieno ar dviejų žmonių žvejybos pramogoms. Kaip ir Kalao, ji turi daug vietos žvejybos įrangai transportuoti. Gali būti eksploatuojama su nedideliu elektriniu varikliu.

Standartinė baidarės įranga: integruotos kojų atramos, EVA putų paminkštinimai, gertuvės laikiklis, šoninės borto virvės, tvirtinimai nugaros atramai, rankenos baidarei nešti, angos savaiminiam nusausinimui, sandarus liukas priekyje, meškerės laikiklis, sandarus liukas gale.

Baidarių specifikacijos
Ilgis 359 cm
Plotis 84 cm
Svoris 29,5 kg
Keliamoji galia 180 kg
Vietų skaičius 2 suaugę + 1 vaikas
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.