Baidarė Bilbao

  • 569.00€

Lengvas slydimas Apžvalginis plaukiojimas, sportinis irklavimas, kelionės su vaikais, povandeninė medžioklė. BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams. ..

  • Be mokesčių:470.25€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:Y0331
  • Prieinamumas:SandėlyjeLengvas slydimas

 Apžvalginis plaukiojimas, sportinis irklavimas, kelionės su vaikais, povandeninė medžioklė.

BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams. Kuo beužsiimtumėt: sportiniu irklavimu, maloniu apžvalginiu plaukiojimu, nardymu, ar tiesiog norėdami smagiai pairkluoti su vaikais, dėl šios baidarės konstrukcijos ir kokybės visa tai bus lengva ir patogu. Aptaki baidarės forma plaukimui suteikia grakštumo ir lengvumo, o kokybiškų papildomų aksesuarų ir tam pritaikytos baidarės korpuso formos dėka, galėsite sutalpinti ir stabiliai bei saugiai gabenti daug mantos. Dėl baidarės dydžio ir sumažinto svorio bus patogu ją laikyti ir transportuoti.

Aukšto našumo korpuso dizainas

THD ( Triple Hull Design) korpuso forma buvo sukurta siekiant užtikrinti puikų slydimą ir didelį manevringumą, išsaugant maksimalų stabilumą. Speciali baidarės korpuso forma buvo įkvėpta trimarano konstrukcijos ir turi didelę centrinę sekciją su siaurais vandens kanalais optimizuojant slydimą ir dvi išorines korpuso sekcijas , suteikiančios baidarei stabilumo jos nelėtinant.   

Įranga

- Eva putų paminkštinimai ant sėdynių  = geresnis irklavimo komfortas;

- pirmagalio ir  laivagalio apsauga nuo dilimo = didesnė apsauga + paprastesnis paleidimas;

- gumuotos priekinės ir galinės nešimo rankenos = apsauga nuo įbrėžimų ir lengvas paleidimas;

- saugumo linija = lengvam grįžimui į baidarę;

- elastingi diržai = patikimam įrangos plykdymui ir lengvai pasiekiami;

- transportavimo tinklelis = lengvai pasiekiamoje vietoje saugoti įrangą;

- integruotos atramos pėdoms, gertuvės laikiklis, tvirtinimai nugaros atramai, angos savaiminiam nusausinimui = dar daugiau komforto.

Baidarių specifikacijos
Ilgis 300 cm
Plotis 78 cm
Svoris 21 kg
Keliamoji galia 120 kg
Vietų skaičius 1 suaugęs + 1 vaikas
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.