Banglentė 7'9 Malibu

  • 219.00€389.00€

Turbūt pati universaliausia banglentė  iš DURA-TEC asortimento, „Malibu“ yra puikus ilgos lentos stabilumo ir manevringumo derinys, turinti pakankamą ilgį, kad ją būtų lengva valdyti.Jos patogus dizainas suteikia platų plūdru..

  • Be mokesčių:180.99€
  • Gamintojas: Tahe
  • Prekės kodas:107127
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Žymos: Banglentė 7'9 Malibu, 101697, Malibu

Turbūt pati universaliausia banglentė  iš DURA-TEC asortimento, „Malibu“ yra puikus ilgos lentos stabilumo ir manevringumo derinys, turinti pakankamą ilgį, kad ją būtų lengva valdyti.

Jos patogus dizainas suteikia platų plūdrumą, kad sugautų bet kokio tipo bangas, o atlikimo forma leidžia „praleisti laiką“ smagiai pradedantiesiems ir pažengusiems banglentininkams. Malibu lengviesiems ir mažesniems banglentininkams suteikia lengvą naršymą, ilgaamžiškumą ir stabilumą. 
„7’9“ „Malibu“ įgijo universalių, ilgalaikių ir prieinamų banglenčių reputaciją.

Ypatumai

- Išskirtinė DURA-TEC konstrukcija, užtikrinanti ypatingą patvarumą, puikų kainos ir kokybės santykį bei patikimumą be rūpesčių.
- 100% pagamintas Prancūzijoje = suderintos ir patikrintos formos, visų dydžių bangletininkams - Gerard DABBADIE ir Peter PAN.
- įmontuota nosies apsauga padidina produkto tarnavimo laiką.
- T3 + sustiprinta grafika - puiki išvaizda.

- Standartiniai FCS pelekai (FCS M5 Thruster) būna standartiniai su kiekviena lenta.

- Tvari gamybos įmonė ir sveikos darbo sąlygos.

Banglenčių specifikacijos
Technologija Dura-Tec
Ilgis 2,38 m
Plotis 0,56 m
Storis 7,3 cm
Tūris 58 L
Svoris 6,7 kg
Pelekų išdėstymas Thruster Tri
Tiekiamas pelekas FCS M5 Thruster
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.